‘एकीकृत समाजवादीमा जान सक्छु, ओली रहुन्जेल एमालेमा जान्नँ’- वामदेव गौतम

काठमाडौँ । नेकपा एमाले परित्याग गरेर बसेका नेता वामदेव गौतमले एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओली रहुन्जेल एमालेमा बताएका छन् । एमालेको १०औं राष्ट्रिय महामधिवेशनको अघिल्लो दिन नेता गौतमले बीबीसीलाई अन्तर्वार्ता दिँदै आफु ओली रहुन्जेल कुनै हालतमा एमालेमा नजाने बताएका हुन् ।

नेता गोतमले बरु आफुले नयाँ पार्टी खोल्न सक्ने संकेत समेत दिएका छन् । एकीकृत समाजवादीमा जनताको बहुदलीय जनवाद लागु गराउन आफू प्रयत्नरत रहेको बताउदै उनले बरु त्यसमा प्रवेश गर्ने सम्भावना रहेको बताएका छन् । नेता गौतमले त्यसलाई नयाँ पार्टी खोल्ने अथवा एकीकृत समाजवादीमा प्रवेश गर्न सम्भावना

रहेको समेत बताएका छन् । बिबिसीले राजनीतिक जीवनमा यस्तो वियोगान्त भोग्नुपर्ला वा राजनीतिबाट बहिर्गगमनमा पर्नुहोला भन्ने प्रश्नमा उनले त्यस्तो नहुने बताएका छन् । ‘एमालेमा केपी ओली रहँदासम्म म जादिँन, जनताको बहुदलीय जनवाद एकीकृत समाजवादीमा समावेश गराउन प्रयत्न गरिरहेको छु, पार्टीमा प्रवेश

गर्न सक्छु।’ गौतमले भने ।