प्लास्टिक सर्जरी गर्दा २१ बर्षीया नायिकाको मृ’त्यु

एजेन्सी । भारतको कन्नड सिनेमा क्षेत्रकी एक नायिकाले शरीरको तौल कम गर्न गरेको प्लास्टिक सर्जरीले २१ वर्षको उमेरमा मृ’त्यु भएको छ ।

कन्नड टेलिभिजनकी नायिका चेतना राजको २१ वर्षको उमेरमा बेंगलुरुको एक अस्पतालमा मृ’त्यु भएको हो । भारतीय सञ्चार माध्यमका अनुसार चेतना केहि दिनअघि तौल कम गराउन भन्दै प्लास्टिक सर्जरी गराउन गएकी थिइन् । सर्जरीमा भएको गल्तीका कारण उनको फोक्सोमा समस्या आएपछि मृ’त्यु भएको हो ।

चेतनाले आफ्नो सर्जरीका बारेमा आमा बुवालाई भने जानकारी दिएकी थिइनन् । उनी एक्लै आफ्ना साथीहरूसँग सर्जरी गराउन अस्पतालमा भर्ना भएकी थिइन् । सर्जरीपछि चेतनाको शरीरमा केहि जटिलता आउन थाल्यो र उनको फोक्सोमा तरल पदार्थ जम्न थाल्यो सोहि कारण उनको मृत्यु भएको समाचारमा उल्लेख

गरिएको छ । यो घटनापछि चेतनाका परिवारले डाक्टरको लापरवाहीका कारण उनको मृत्यु भएको आरोप लगाएका छन् भने अस्पताल प्रसाशन विरुद्ध मुद्दा समेत दर्ता गराएका छन् । चेतनाको मृ’त्युको खबर उनको ठूलो बुवाले दिएका हुन् । उनले भनेका छन् ,‘चेतना मेरो भाईकी छोरी हुन, उनी एक नायिका

पनि हुन् । कसैले उनलाई मोटी भनेका कारण उनी तौल कम गर्न अस्पताल पुगिन् । अस्पतालमा आईसीयु थिएन तर, डाक्टरले उनको सर्जरी गरे । सर्जरी पश्चात उनको फोक्सोमा पानी जम्न थाल्यो त्यसपछि त्यहाँबाट अर्को अस्पतालमा पठाइयो । तर अस्पताल पुग्ने वित्तिकै उनको मु’त्यु भयो ।