२३ वर्ष कान्छी केटीसँग होटलमा भेटिए एलन मस्क

काठमाडौं । विश्वका सबैभन्दा धनी व्यक्ति एलन मस्क आफ्नी नयाँ प्रेमिकासँग रोमान्स गरिरहेको अवस्थामा क्यामेरामा कैद भएका छन् । उनी फ्रान्सको सेन्ट ट्रोपेजमा अष्ट्रेलियाली अभिनेत्री नताशा बासेटसँग खाजाको आनन्द लिँदै गरेका देखिएका थिए ।

डेली मेलको रिपोर्ट अनुसार, मस्क र बासेट लन्चको लागि चेभल ब्ल्याङ्क होटलमा गए, जहाँ एक रातको कोठाको भाडा १ लाख ६० हजार रुपैयाँबाट सुरु हुन्छ। लञ्चपछि दुबै समुद्र तट नजिक सँगै हिंडिरहेको पनि देखियो।

विशेष कुरा के छ भने २७ वर्षकी नताशा ५० वर्षकी मस्ककी सबैभन्दा कान्छी प्रेमिका हुन् । करिब ७०० डलरको जाडिग एण्ड भोल्टेयर ड्रेसमा उनी सुन्दर देखिइन् । उक्त भेटमा मस्क ग्रे कलरको टी–सर्ट र कालो जिन्समा देखिएका थिए ।

मस्कको निजी जेटमा लस एन्जलसमा अवतरण गरेको देखिएपछि यस वर्ष फेब्रुअरीदेखि यो जोडी एकअर्कालाई डेट गर्दै आएको खबर छ। यसअघि मस्क ग्रिम्ससँग सम्बन्धमा थिए । तर सन् २०२१ को सेप्टेम्बरमा दुवैले अलग हुने निर्णय गरेका थिए ।

डिसेम्बर २०२१ मा, पूर्व प्रेमिका ग्रिम्सले मस्कसँग सरोगेट मार्फत दोस्रो बच्चालाई जन्म दिइन्। एम्बर हर्ड र बेलायती अभिनेत्री तल्लुलाह रिले पनि यसअघि मस्ककी प्रेमिका भइसकेका छन्।
तपाईलाई बताउन दिनुहोस् कि १९ वर्षको उमेरमा बसेट

अष्ट्रेलियाबाट अमेरिका सरेका थिए । उनी पहिले न्यूयोर्कमा काम गरिन् र पछि लस एन्जलसमा सरे। तर, मस्क र बासेट पहिलो पटक कहाँ भेटेका थिए भन्ने अहिलेसम्म खुलासा भएको छैन ।
मस्क ७ सन्तानका पिता हुन् र उनको तीन पटक सम्बन्धविच्छेद भइसकेको छ ।

यीमध्ये दुई पटक एउटै महिलासँग सम्बन्धविच्छेद गर्नुपरेको थियो । मस्कले ओन्टारियोमा पहिलो पत्नी जस्टिन विल्सनलाई भेटे। त्यसपछि दुवै जना सँगै पढ्थे । सन् २००० मा दुवैले विवाह गरेका थिए । दुवैको सन् २००८ मा सम्बन्धविच्छेद भएको थियो । विल्सनले मस्कका ५ सन्तानलाई जन्म दिएकी थिइन् ।

यसपछि मस्कले बेलायती अभिनेत्री तल्लुलाह रिलेसँग विवाह गरे । दुवैले सन् २०१० मा विवाह गरेका थिए र सन् २०१२ मा सम्बन्धविच्छेद गरेका थिए । तर सन् २०१३ मा दुवैले फेरि विवाह गरे । सन् २०१६ मा दुवैले फेरि सम्बन्धविच्छेद गरे । मस्क पछि एम्बर हर्डसँग सम्बन्धमा पुगे।

तर एक वर्षपछि दुवै अलग भए । मस्कको गायिक ग्रिम्ससँगको सम्बन्ध सन् २०१८ मा सार्वजनिक भएको थियो । दुबैका दुई सन्तान पनि छन् । तर सन् २०२१ को सेप्टेम्बरमा दुवैले अलग हुने निर्णय गरे ।