अमेरिकामा कोरोना भाइरस डढेलोसरी फैलिएपछि गोपाल नेपाल ‘फिष्टे’ले पठाए यस्तो सन्देश (भिडियो)

काठमाडौं। विश्व महाशक्ति अमेरिका कोरोना भाइरसको म’हामारीबाट सबैभन्दा आक्रान्त मुलुकहरुको सूचीमा शीर्षस्थानमा पुगेको छ। देशहरुको हिसाबले अहिले विश्वै सबैभन्दा बढी संक्रमित अमेरिकामा छन् । यद्यपि, मृत्यूदर त्यहाँ कम छ ।

अमेरिकामा नेपालीहरु ठूलो संख्यामा छन् । उनीहरु पनि कोरोना प्रभावबाट बाहिर रहने कुरै भएन । अमेरिकामा कति नेपालीलाई कोरोना सं’क्रमण भएको छ भन्ने कुनै आधिकारिक तथ्यांक छैन । यद्यपि, कोरोनाले एकजना नेपालीको मृ’त्यु भएको समाचार आइसकेको छ । कोरोनाको सबैभन्दा बढी प्रभाव रहेको न्यूयोर्कमा पनि ठूलो संख्यामा नेपालीहरु छन् ।

यसैबीच अनलाइनखबरको सम्पर्कमा आएका केही नेपालीले आफूहरु अन्योल र त्रासको अवस्थाबाट गुज्रिरहेको बताए । यसक्रममा अमेरिकाबाट चर्चित कलाकार गोपाल नेपाल ‘फिष्टे’ ले यस्तो भिडियो पठाएका छन्…