पाेर्न स्टार बन्ने दौडमा अर्कि नेपाली, एउटा फिल्मको कति लाख लिन्छिन् ?

काठमाडौ। मान्छेका आ-आफ्नै इच्छा, चहाना र लक्ष्य हुन्छन् । त्यही अनुरूप नै काम गर्दछन् । प्रायः सबैले आत्मा सन्तुष्टिका लागि काम गर्दछन्। धेरैजसाेले समाजले वाह वाहै गराेस भनेर काम काम गर्दछन् । एकाध मान्छेले भने निहित स्वार्थकाे लागि मात्रै गर्दछन् । यस्तै विरलै भित्र एक नेपाली युवति परेकी छिन । उनले अमेरिकामा बसेर पाेर्न स्टार बन्ने हब्बी राख्दा गर्दा चर्चाकाे विषय बनेकी छिन । एक अमेरिकनसँग उनले अंग्रेजीमै अन्तरवार्ता दिने क्रममा यस्ताे कुरा सार्वजनिक भएकाे हाे । यस्ताे थियाे सम्पादित अंश – तिम्रो नाम के हो ? ‘म माया बेजिन ।’ तिम्रो घर कहाँ छ ? ‘म नेपालबाट आएकी हुँ ।’ नेपाल कहाँ छ ? ‘चीनको छेउ, इन्डियाको नजिकै मलाई तिमीहरू इन्डियन ओरिजिन पनि भन्न सक्छौ ।’ तिमीलाई किन पोर्न स्टार हुन मन लागेको ? ‘मलाई ओरल सेक्स मन पर्छ, त्यसैले।’

यो अंग्रेजी भाषामा लिइएको एउटा मौखिक अन्तवार्ताको अनुवादित अंश हो । आफूलाई नेपाली बताउने एउटी भर्खरकी युवती अमेरिकामा पोर्न स्टार हुने दौडमा छिन् र उनले केही स्तरीय ट्रिपल एक्स चलचित्रमा आफ्नो कला प्रस्तुत गरिसकेकी छिन् । अमेरिकामा पोर्न स्टार अर्थात् नीलो चलचित्रका चर्चित अनुहार बन्न चाहने निकै हुन्छन् । युवापुस्ताको एउटा जमात पोर्न स्टारकै रूपमा भए पनि नाम र दाम कमाउन लालायित भेटिन्छ । ‘ओस्कार’ एवार्ड जस्तै हरेक वर्षको जनवरीमा ब्लु फिल्म र पोर्न स्टारहरूको एभिएन एवार्डको भव्य आयोजना हुने गरेको छ । उक्त एवार्डमा आफूलाई खुलेआम ब्लु फिल्मको स्टार भनेर चिनाउनेहरू निकै हुन्छन् र ती हलिउड वा बलिउडका नायक(नायिकाकै हाराहारीमा चर्चामा पनि आउँछन्।

माया अर्थात् दीपशिखा त्यही दौडमा सामेल छिन् । कुनै स्वच्छन्द युवती यो दौडमा सामेल हुनु नौलो कुरा होइन, अचम्मको कुरा के हो भने उनले आफ्नो परिचय नेपाली भनेर दिएकी छिन् र उनको प्रोफाइल साइटमा पनि नेपालको राष्ट्रिय झन्डा प्रयोग गरिएको छ । पोर्न स्टार बन्न चाहनेहरूलाई अवसर दिने एउटा पोर्न साइटले मायाको १६ मिनेटको अन्तवार्ता (अडिसन) को भिडियो अपलोड गरेको धेरै भैसकेको छ । चुरोटको सर्को तानेर छिल्लिँदै उनले दिएको अन्तर्वार्ताको एक भागमा अन्तर्वार्ता लिने अमेरिकी पुरुष स्वरले उनीसँग नेपाली भाषामा बोल्न आग्रह गर्दै अंग्रेजी अश्लील शब्दलाई नेपाली भाषामा अनुवाद गर्न लगाएका छन् । अनि माया नाम बताउने ती यौनसुन्दरीले केही बेर अकमकाउँदै ती शब्दको अनुवाद नेपालीमा गरेकी छिन्।

को हुन् त यी माया ?

मायाको त्यही एकमात्र अन्तर्वार्ताका आधारमा उनको नेपाल वा नेपालीसँग कुनै न कुनै रूपबाट संलग्नता छ भन्ने ठहर हुन्छ । उनको भाषा सुन्दा उनी लामो समय अमेरिका बसे पनि उनको मातृभाषा नेपाली नै हो भन्ने प्रष्ट हुन्छ । उनले अमेरिकाको यौनचलचित्र उद्योगमा आफूलाई नेपाली भनेर परिचित गराएपछि अमेरिकामा बसेका नेपालीहरूबीच उनको खोजी सुरु भयो । मायाका तथ्यहरू जति सार्वजनिक हुँदै गए, त्यसले अमेरिकामा बसोबास गरिरहेको नेपाली समाजमा हलचल मच्चायो । अमेरिकामा रहेका नेपालीहरूले उनका वालमा आफ्नो जानकारीहरू लेखेका छन् । आफूलाई ‘वैरागी काइँलो’ का रूपमा परिचय दिने एक व्यक्तिका अनुसार माया नामधारी ती यौनसुन्दरीको घर भक्तपुरमा छ र उनी आधा नेपाली, आधा भारतीय हुन्।

यसका साथै मायाले एउटा ब्लु फिल्ममा काम गरेको ८० हजार डलर लगभग 80 लाख रुपैयाँ नेपाली पारिश्रमिक लिने गरेको पनि ूब्याड ब्रेन्सू छद्म नामधारी ती व्यक्तिले जनाएका छन् । छोरीले पोर्न चलचित्रमा काम गर्न थालेको थाहा पाएपछि मायाका अभिभावकहरु नेपालीहरुको समाजमा लज्जित भएको तथा मायाको वास्तविक नाम दीपशिखा ´ा भएको उनले उल्लेख गरेका छन् । ती व्यक्तिका अनुसार मायाका अभिभावकले उनीसँग सबैखाले सम्बन्धविच्छेद गरेका छन् । अर्कातर्फ ूधराने कान्छाूले भने उनको थर ´ा नभएर कार्की भएको दाबी गरेका छन्।

गुगल सर्च इन्जिनमा ःबथब द्यबशभल टाइप गरी सर्च गर्दा आफूलाई नेपाली बताउने सेक्स सुन्दरी माया बेजिन अर्थात् दीपशिखा कार्कीर´ाका भिडियो अन्तर्वार्ता तस्विर आदि फेला पार्न सकिन्छ । थयगतगदभ।अयु मा पनि मायाले दिएको एउटा अडिसनको भिडियो हेर्न पाइन्छ । त्यहाँ भने उनले आफूलाई भारतीय बताएकी छिन् । यदि उनी साँच्चै भारतीय हुन् भने दचयतजभचयिखभ।अयु मा उनले किन नेपालीमै बोलिन् सम्भवतः आफ्नो परिचय लुकाउन मायाले अन्तर्वार्ताको एक दृश्यमा ूभित्रू को साटो हिन्दी शब्द ूअन्दरू प्रयोग गरेकी छिन्।

मायाको पहिलो यौनचलचित्र

मायाको पहिलो यौन भिडियोमा उनी एउटा घरमा अधबंैसे पुरुषसँग प्रवेश गर्दा भित्र ढुकेर बसेको मानिसले हतियार देखाएर ती अधबैंसेलाई आफ्नो कब्जामा लिन्छ अनि मायासँग यौन कि्रयाकलाप गर्न थाल्छ जसमा पछि गएर ती अधबैंसेले पनि साथ दिन्छन् । मायाले ती दुवै पुरुषसँग प्राकृतिक-अप्राकृतिक यौनक्रीडा गछिनर्् । उनको पहिलो यौन चलचित्र निकै स्तरीय प्रविधिमा निर्माणु भएको छ । उक्त भिडियो डाउनलोड गर्न अगुभबतÈलनअगअपयमिक।अयु रनगभकतरनबिभिचÈभक र ुबथब दबशÈल मार्फत ३० देखि १ सय अमेरिकी डलर खचिर्नुपर्ने हुन्छ यद्यपि भिडियोको ट्रेलर भने सित्तैंमा हेर्न पाइन्छ । मायाको पूरै अन्तवार्ता सुन्न बेव बारमा धधध।दचयतजभचयिखभ। अयुरखÈमभयबचअजÈखभरुबथबदबशÈल टाइप गर्नुपर्छ।

वास्तविक नाम दीपशिखा नै

आफूलाई नेपाली बताउने अमेरिकी यौन चलचित्रकी स्टार माया बेजिनको वास्तविक नाम दीपशिखा नै हो । उनको एउटा अर्को अडिसनको भिडियो पोर्न साइट दबलनदचयक।अयु पनि फेला परेको छ । सेतो स्लीभलेस र जिन्स लगाएकी माया अर्थात् दीपशिखाको अडिसन कुनै रेकडिर्ङ स्टुडियोजस्तै देखिने कोठामा लिइएको छ । भिडियोको सुरुवातमै माया भनिएकी उनले आफ्नो नाम दीपशिखा भएको र त्यो नाम नेपाली भएको बताएकी छिन् । भिडियोमा स्वर मात्र सुनिने अडिसन लिने व्यक्ति एक पोर्न स्टार भएको उनीहरुबीचको वार्तालापका क्रममा स्पष्ट हुन्छ।

दिनको कम्तीमा दुई युवतीसँग यौनसम्पर्क राख्ने आफ्नो दिनचर्याका बारेमा ती व्यक्तिले हालसम्म ४ हजारजति युवतीसँग सम्पर्क राखेको बताउँदा दीपशिखा चकित परेकी छिन् । दीपशिखाले आफू हाल प्लस टु पढिरहेको र मोजमस्ती गर्न भन्दा पनि ग्रजुएसन गर्ने उदेश्यले स्कुल जाने गरेको बताएकी छिन् । १४ वर्षको उमेरमा २१ वर्षका युवकसँग पहिलो पटक यौनसम्पर्क गरेको र ती युवकसँग लगातार दुई वर्ष सम्पर्क गरेको उनले बताइन् । उनले आफूलाई केटाहरुले ँयुज एन्ड थ्रोु गरेका कारण केटासँग भन्दा केटीहरुसँग सम्बन्ध गाँसेको पनि बताएकी छिन् । दीपशिखाले आफू महिला समिलंगी भएको र ३० जना केटी साथीसाग सम्बन्ध राखेको बताएकी छिन् । एउटा केटासाग आफ्नो ँइन्गेज्ामेन्टु पनि भैसकेको र ऊसँगको यौनसम्बन्ध राम्रै भए पनि चित्तबुझ्दो नभएकाले सम्बन्ध राम्रो नभएको उनले उत्तः अडिसन भिडियोमा भनेकी छिन् । निकै उत्तेजक ढंगबाट लिइएको उक्त अडिसनलाई दीपशिखाले आफ्नो दोस्रो अडिसन भनेकी छिन्।

अडिसनको अन्त्यमा ती पोर्न स्टारले दीपशिखासँग यौन सम्पर्क गरेका छन् जसको भिडियो तथा ट्रेलर पनि वेबसाइटमा फेला पार्न सकिन्छ । अडिसनको ँफुल भस्रनु हेर्न भने पैसा तिर्नुपर्ने हुन्छ । उनका यौन भिडियोको थि्रडी भस्रन पनि तयार भैसकेका छ । माया अर्थात् दीपशिखाको भिडियो खिच्ने क्यामरा तथा प्रविधिको प्रयोग गरिएको छ।