पिपिई सेट र मास्क लगाएर सन्दीप लामिछाने अमेरिका प्रस्थान

काठमाडौं। नेपाली लेग स्पिनर सन्दीप लामिछाने अमेरिका प्रस्थान गरेका छन् । उनी बिहीबार बिहान १० बजे कोरियन फ्लाइट्समा अमेरिका गएका हुन् । त्यहीबाट उनी क्यारेबियन प्रिमियर लिग (सीपिएल) खेल्न जाने भएका छन्।

अन्तर्राष्ट्रिय उडान अनिश्चितताका कारण सन्दीपको सीपिएल क्रिकेटमा सहभागिता अनिश्चितजस्तै बनेको थियो। प्रतियोगिता सुरु हनुभन्दा केही साताअघि नै त्यहाँ पुगिसक्नु प्रावधान छ, त्यहाँ पुगेपछि उनी १४ दिन क्वारेन्टाइनमा बस्नुपर्ने छ।

कोरियन एयरलाइन्सको चार्टर्ड फ्लाइटमार्फत उनी अमेरिका हुँदै क्यारेबियन पुग्नेछन्। सन्दीप अगष्ट १ तारिखमा त्यहाँ पुग्नेछन्। सीपिएल आयोजकले सम्पुर्ण खेलाडीलाई अगष्ट १ तारिखसम्म आईपुग्न समयसिमा दिएको थियो।

सीपिएलमा यसपटक सन्दीप जमैका तल्लावाजबाट खेल्दैछन्। उनलाई ९० हजार अमेरिकी डलरमा तल्लावाजले आबद्ध गरेको हो। सीपिएल अगस्ट १९ तारिखदेखी सुरु हुँदै छ।