महिलालाई ए’सिड हा’न्दा सारा देश बोल्छ, तर मलाई ए’सिड हा’न्दा कसैले केही बोलेनन् (भिडियो)

नुवाकोट। आफ्नैे श्रीमतीबाट ए’सिड आ’क्रम’णबाट पी’डित बनेका राजाराम थापा केही महिना अगाडी ए’सिड (ते’जाब) आ’क्रम’णबाट पी’डित रामराजा थापा बिदुर नगरपालिका वडा नं १३ नुवाकोट निवासी हुन् । बर्ष २६ का राजाराम थापा माथि आफ्नैे श्रीमतीबाट ए’सिड आ’क्रम’ण भएको थियो।

उनी केही महिनादेखि काठमाडौंकाे टिचिङ अस्पतालमा उपचारत छन् । यातायात मजदुरको रूपमा काम गर्दै जिविकाेपारर्जन गरि बसेका राजाराम थापा श्रीमतीसँग सामान्य मनमु’टाव, शं’खा उपशं’खकाे कारण एक दिन सुतिरहेको अवस्थामा श्रीमतीले एसि’ड हाल्दा उनकाे अबस्था ग’म्भीर हुन गयो।

एउटा बच्चाकाे बाबू अनि सामान्य परिवारका उनि अार्थिक अब’स्था अत्य’न्तै कम’जाेर छ । ३ पटक अ’प्रेसन भएर पनि अझै ठिक भएको छैन। एउटा कान गएको छ । डाक्टरले फेरि कानकाे अ’प्रेसन गर्नु पर्छ भनेका छन् । उनको अा’र्थिक अब’स्था द’यनीय भएकोले अ’प्रेशन गराएका छैनन्।

ए’सिड आक्र’मणबाट पी’डि’त महिलालाई सरकार लगायतले उपचारमा सहयोग गरेका हुन्छन् तर मलाई सरकार त के मिडियाले वास्ता गरेनन् भनेर चि’त्त दुखाउदै थिए।

भिडियो हेर्नुहोस: